Usługi IT dla firm pomoc komputerowa Obsługa informatyczna firm audyty bezpieczeństwa outsourcing IT
 
  obsługa informatyczna firm
 

W prowadzeniu działalności ważne jest ograniczanie wszelkich kosztów. Utrzymanie własnego działu IT nie zawsze jest opłacalne i nie gwarantuje wysokiego poziomu wykonywanych usług. Bazując na wysokich kompetencjach naszej firmy w oparciu o najwyższe standardy IT skutecznie i profesjonalnie doradzamy w zakresie wyboru rozwiązań od prostych systemów komputerowych do skomplikowanych, rozległych i rozproszonych sieci korporacyjnych.

Proponujemy ofertę opartą o dwa modele współpracy:

Pomoc w przypadku awarii:
Jeśli mają Państwo problem z komputerem, siecią, Internetem, drukarką lub konfiguracją oprogramowania zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści są gotowi do pomocy i rozwiązania, każdego problemu informatycznego. Oferujemy przy tym krótkie czasy reakcji oraz atrakcyjne ceny usług.

Stała współpraca:
Jeśli chcą Państwo oddelegować czynności związane z bieżącą obsługą sprzętu i oprogramowania proponujemy stałą współpracę. Model współpracy staramy się dostosować do oczekiwać i potrzeb klienta. W ramach stałej współpracy oferujemy wykonywanie wszystkich czynności związanych z Państwa infrastrukturą IT, jej konserwacją utrzymanie i rozbudową. Doradzamy również jak najefektywniej wykorzystać posiadane zasoby oraz zminimalizować koszty utrzymania sprzętu i oprogramowania.

W ramach stałej współpracy oferujemy:
- Opiekę nad sprzętem i oprogramowaniem stacji roboczych.
- Opiekę nad sprzętem i oprogramowaniem serwerowym opartych na systemach z rodziny Windows, Linux.
- Wykonywanie okresowych kopii bezpieczeństwa.
- Pomoc w razie awarii.
- Doradztwo specjalistyczne.

 
O Firmie | Outsourcing IT | Bezpieczeństwo IT | Kontakt| Katalog Stron | Katalog SEO  
   
© SecIT 2019